Szybki kredyt pozabankowy dla osób bez zdolności kredytowej bez sprawdzania w bazach bik i krd. Szybka pożyczka prywatna chwilówka sms z komornikiem, bez zdolności kredytowej, pod weksel. Kredyty konsolidacyjne dla bezrobotnych bez zaświadczeń, na niski procent i umowę.

Gdzie wezmę pożyczkę jak nie mam zdolności kredytowej

Podstawowym pojęciem w procesie ubiegania się o pożyczkę w banku jest zdolność kredytowa-czyli zdolność do regulowania zobowiązań finansowych. Banki analizują dochody oraz wydatki potencjalnych kredytobiorców. Daje to obraz sytuacji finansowej danego klienta. Ważny jest także zakres źródeł dochodu jakie akceptuje instytucja kredytująca.

Jak wiadomo na polskim rynku pracy panuje tendencja do zawierania umów „śmieciowych”. Nie zawsze wynagrodzenie pobierane w ramach umowy zlecenia lub o dzieło jest mile widziane. Co więcej dostęp do kredytów poważnie utrudnia Rekomendacja T. Komisja Nadzoru Finansowego we wspomnianym dokumencie ustaliła limity miesięcznych wydatków na raty kredytowe, które odnoszą się do osób fizycznych i gospodarstw domowych. Praktycznie nie można przeznaczyć na spłatę zobowiązań finansowych więcej niż połowę miesięcznego dochodu.

W obliczu problemów płynnościowych przyda się każda pomoc finansowa. Niekiedy ostatnią deską ratunku są pożyczki pozabankowe. Nic nie wskazywało na to, że powstająca 10 lat temu firma Everest Finanse przeobrazi się w profesjonalny podmiot, w obszarze szybkich pożyczek gotówkowych bez zdolności kredytowej. Aktualnie firma działa w Polsce pod marką Bocian Pożyczki. W ramach oferowanych usług, pożycza trafia na konto osobiste klienta lub bezpośrednio do domu-za pomocą firmowych przedstawicieli.

Pożyczka pieniężna w Everest Finanse:

– dla osób bez zdolności kredytowej
– brak weryfikacji wpisu w BIK-u
– szybka procedura
– indywidualne terminy spotkań z doradcą finansowym
– cotygodniowa spłata rat kapitałowo-odsetkowych
– pożyczki już od 300 złotych
– można uzyskać wsparcie do 6 tysięcy złotych

  • masinek, 17 marca 2012, 10:20

  Odpowiedz

  Everest Finanse(BOCIAN) TO NAJWIĘKSZE ZŁODZIEJE W POLSCE. Kto to widział żeby przy pożyczce 1000zł trzeba oddac 1900? śmiechu warte. Jak już to polecam OK Money lub VIA SMS(dla chwilówek) I PKOBP oraz MILENIUM BANK(dla kredytów gotówkowych) pozdro

  • Danuta z Gdyni, 18 czerwca 2012, 09:31

  Odpowiedz

  Z jednej strony nie ma się czemu dziwić, bo takie firmy jak Bocian nie są bankami i dyktują własne warunki. Dziwne, że w ogóle ludzie na nie przystają i płacą taki haracz. Z drugiej strony naliczanie takich wysokich odsetek przez parabanki uważam wręcz za niehumanitarne…

  • brak zdolności kredytowej, 26 czerwca 2012, 09:27

  Odpowiedz

  Kiedy się nie ma zdolności kredytowej to zamiast szukać pożyczki pozabankowej, która z pewnością nie będzie tak korzystna i bezpieczna jak bankowa, lepiej pomyśleć jak można popracować nad swoją zdolnością kredytową. A przecież możliwości trochę jest. Oczywiście wszystko zależy od kwoty o jaką człowiek wnioskuje, ale lepsze to niż takie zapożyczanie się pod wpływem impulsu, chwili.

  • Pożyczki pozabankowe, 28 czerwca 2012, 13:26

  Odpowiedz

  Dziwne że ludzie w ogóle tak chętnie decydują się na pożyczki pozabankowe. Są one przecież dość drogie – dużo droższe niż pożyczki bankowe. Czy nie potrafią liczyć czy są już tak zdesperowani ze za wszelką cenę pożyczają pieniądze, których i tak nie są później w stanie oddać?

  • gdzie pożyczę bez sprawdzania zdolności, 28 sierpnia 2012, 08:55

  Odpowiedz

  szukasz pożyczki szybkiej, bez opłat i na nie duży procent? nawet jeśli jesteś osobą zadłużoną i nie masz już wystarczającej dla banku zdolności kredytowej to możesz skorzystać jeszcze przecież z pożyczek pozabankowych bo one nie wymagają badania zdolności. to nie są banki i wystarczy że masz jakieś zabezpieczenie w postaci samochodu, nieruchomości lub złota i już możesz szybko pożyczyć pieniądze. chętnie dam namiary na uczciwą firmę pozabankową która ma takie coś w swojej ofercie . dam tez namiary na sprawdzone osoby prywatne a własciwie na prywatnych inwestorów którzy udzielają na nie duży procent takich kredytów i pożyczek. będe pobierał zawsze prowizję w momencie udzielenia takiej pożyczki i jesli rzeczywiście twoja zdolność kredytowa jest nie wystarczająca i banki odmówiły ci już pomocy to daj znać a ja postaram się pomóc

   • Elżbieta Szewczyk, 9 września 2012, 13:18

   Odpowiedz

   Proszę o kontakt do osób prywatnych ,którzy udzielają pożyczek Pozdrawiam

  • Kredyt dla zadłużonego, 30 listopada 2012, 11:03

  Odpowiedz

  Szukam wszędzie, ale nikt uczciwy nie chce mi pożyczyć pieniędzy. Owszem kilka parabanków gotowych jest udzielić mi pożyczkę, ale ich warunki są katastrofalne.
  Czy ktoś dostał dobrą i sprawdzoną pożyczkę bez BIK ?

  • jakub, 19 lutego 2014, 09:01

  Odpowiedz

  Prosze o namiary do tych firm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*