Szybki kredyt pozabankowy dla osób bez zdolności kredytowej bez sprawdzania w bazach bik i krd. Szybka pożyczka prywatna chwilówka sms z komornikiem, bez zdolności kredytowej, pod weksel. Kredyty konsolidacyjne dla bezrobotnych bez zaświadczeń, na niski procent i umowę.

Gdzie naprawdę dają kredyty pozabankowe bez BIK-u

Biuro Informacji Kredytowej jest instytucją, która powstała z inicjatywy banków działających w Polsce. Najprościej mówiąc  BIK przechowuje dane dotyczące zobowiązań finansowych klientów banków. Stworzona baza danych ułatwia bankom weryfikowanie potencjalnych pożyczkobiorców.

W BIK-u figurują osoby posiadające jakiś kredyt-niezależnie od tego, czy  regulują terminowo spłatę zobowiązań, czy zalegają z płatnościami na rzecz banków. Dzięki temu rozwiązaniu banki mogą optymalnie zarządzać portfelem kredytowym. Żadna osoba nie otrzyma kredytu, jeśli posiada negatywny wpis w Biurze Informacji Kredytowej. Chyba, że chce skorzystać z usług sektora pozabankowego. Pożyczki bez zaświadczeń, na dowód, bez BIK-u to najpopularniejsze produkty finansowe sektora pozabankowego.

W większości wypadków wystarczy wypełnić internetowy wniosek i czekać na szybką odpowiedz. Która zazwyczaj jest pozytywna. Uproszczona procedura oznacza w praktyce szybką decyzję kredytową i brak wymagalności wszelkiego rodzaju zaświadczeń-stwierdzających nasze miesięczne zarobki.

Przykładowa oferta kredytu pozabankowego bez biku:

– minimum formalności
– indywidualnie dobierane terminy spłat rat kredytowych
– niskie raty
– bez poręczycieli
– możliwość wcześniejszej spłaty kredytu
– akceptowanie różnych źródeł dochodu
– ubezpieczenie spłaty kredytu
– kredytowanie do 50 tys. zł
– maksymalny okres kredytowania wynosi 72 miesiące
– wystarczy oświadczenie o dochodach

 1. Odpowiedz

  witam potrzebuję pożyczki w kwocie 10 000,00 mam stałe źródło dochodu (udokumentowane ) 2022 zł netto miesięcznie bardzo proszę o pomoc

  • Adrian, 22 czerwca 2012, 16:12

  Odpowiedz

  uprzemie prosze o szybka pomoc w splaceniu zadluzenia mam pytanie potrzebuje 50sty na spłacić komornika mam umowę o prace ale w żadnym banku niechce mi udzielić pożyczki bo jestem już w biku muj Nr 518163591

  • szybka pożyczka bez BIK, 26 czerwca 2012, 13:42

  Odpowiedz

  Dzień dobry, szukam pożyczki pozabankowej bez sprawdzania w BIKu, albo firmy, gdzie przymykają oko na wcześniejsze zaległości w płaceniu rat kredytowych. Niestety nie pilnowałem wcześniej spłat rat kredytu i teraz żaden bank nie chce mi zaufać. Czekam na jakieś przedawnienie czy coś, ale nie wiem czy to jest w ogóle w przypadku BIK-u możliwe. Nie zależy mi na czasie, bo to nic pilnego (jeszcze). Chcę pożyczyć 1 tys. zł z przeznaczeniem na urlop wypoczynkowy (trochę mam już odłożone, ale nie wiem czy mi wystarczy). Oddam w 3 ratach.

  • Kamil, 8 lipca 2012, 13:24

  Odpowiedz

  Mam pytanie, gdzie obecnie dostanę pożyczkę do 10 tys. gdy jestem w BIK ?

  • jak i gdzie dostać kredyt bez bików, 28 sierpnia 2012, 08:48

  Odpowiedz

  kto pomaga w załatwianiu kredytów pozabankowych bez zaglądania i sprawdzania jakiś dziwnych baz bik i krd? szukam pewnego źródła do pozyskania szybkiej gotówki ale nie chcę płacić żadnych przedpłat i opłat z góry za rozpatrywanie i wniosków i żeby inwestor sam sobie wybierał komu pożyczy pieniądze a komu nie według własnego humoru. pilnie szukam uczciwej osoby która pomaga zadłużonym i osobom wpisanym negatywnie do bików i takich którzy właśnie przez złą historię w bik mają odmówiony kredyt i nie mogą już dostać żadnej innej pożyczki w polskim i zagranicznym banku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*