Szybki kredyt pozabankowy dla osób bez zdolności kredytowej bez sprawdzania w bazach bik i krd. Szybka pożyczka prywatna chwilówka sms z komornikiem, bez zdolności kredytowej, pod weksel. Kredyty konsolidacyjne dla bezrobotnych bez zaświadczeń, na niski procent i umowę.

Kto pomoże znaleźć pilnie tani kredyt bez sprawdzania

Bardzo często pieniądze są tematem tabu. Nie rozmawia się bowiem o zarobkach w towarzystwie, tym bardziej takim, gdzie wiemy, że ktoś zarabia mniej od innych. Zresztą po co dyskutować o finansach, kiedy można miło spędzić czas. Prawdą jest bowiem, że wiele osób z trudem wiąże koniec z końcem, stara się jakoś funkcjonować do następnej wypłaty, musi decydować co jest w  danej chwili najpotrzebniejsze, co jako pierwsze trzeba kupić.

Opłaty zazwyczaj schodzą na dalszy plan, jednakże kiedy się już nawarstwią rachunki może zrobić się nieprzyjemnie. Dlatego też chcąc uniknąć sytuacji, kiedy za drzwiami stoją panowie chcąc odłączyć nam prąd czy gaz za zaleganie z płatnościami po prostu udajmy się do banku po pożyczkę. Oczywiście ostatnimi czasy banki już nie tak chętnie pomagają zadłużonych pożyczkobiorcom, bowiem wiedzą z czym to wszystko się wiąże. Dlatego też rzadko godzą się na udzielenie pożyczki osobie, która już ma zobowiązania finansowe, z których nie wywiązuje się w terminie.

Osoby z problemami, w trudnej sytuacji finansowej są tym samym zmuszone do szukania pomocy w innych instytucjach finansowych. Należy podkreślić, że pożyczki pozabankowe to jest właśnie kredyt dla zadłużonych bez zdolności kredytowej i nie muszą być złem, bo jako takie bardzo często są postrzegane. Można negocjować wysokość oprocentowania pożyczek pozabankowych chociażby z osobami prywatnymi. Co więcej w przypadku pożyczek pozabankowych udzielanych przez znane firmy pożyczkowe wysokość oprocentowania często nie odbiega tak znacznie od pożyczek bankowych, bo stanowią one przecież ich konkurencję. Muszą tym samym proponować produkty o podobnym oprocentowaniu.

  • brak kasy, 10 kwietnia 2012, 20:34

  Odpowiedz

  Czy w ogóle kredyty bez zdolności kredytowej mają rację bytu?myślę tutaj zarówno o instytucjach parabankowych jak i samych bankach. Dla mnie ktoś bez zdolności kredytowej nie ma pieniędzy na terminowe regulowanie rat pożyczkowych. Czy to będzie pożyczka przez SMS, czy kredyt w PKO BP to problem niewypłacalności w mojej opinii nie zginie. Chyba, że dana osoba pracuje na czarno i nie wykazuje oficjalnie żadnych dochodów.

  • pożyczka bez zdolności a brak dochodów, 26 czerwca 2012, 13:45

  Odpowiedz

  Coś mi się wydaje, że ktoś tutaj pomylił dwa pojęcia. Czym innym jest pożyczka, kiedy nie ma się zdolności kredytowej, a czym innym taka, kiedy nie można wykazać żadnych dochodów. W tym drugim przypadku zgodzę się, że takiej osobie to nawet prywatny pożyczkodawca nie pożyczy pieniędzy, no chyba, ze pod zastaw nieruchomości. Jednakże brak zdolności wymaganej przez bank, kiedy chce się pożyczyć wielką kwotę to jeszcze nie powód do tego, żeby zostać odrzuconym przez inne firmy pożyczkowe. Przecież ktoś kto zarabia 2 tys. zł i chce dostać 30 tys. zł i zdaniem banku nie ma wystarczającej zdolności kredytowej z powodzeniem może otrzymać pieniędzy z innego źródła, pożyczki pozabankowe właśnie od tego są.

  • Kredyty gotówkowe, 28 czerwca 2012, 13:23

  Odpowiedz

  Moim zdaniem jeśli ktoś nie ma zdolności kredytowej, nie powinien bawić się w żadne kredyty, bo i tak nie będzie pewnie w stanie ich spłacić. Jak sama nazwa wskazuje – brak zdolności kredytowej oznacza, że dłużnik nie jest w stanie spłacić kredytu, bo nie jest do tego zdolny. Ale Polak potrafi… 🙂

  • sprawdzona pożyczka bez badania zdolności, 28 sierpnia 2012, 08:32

  Odpowiedz

  oferuję tylko pewne i sprawdzone pożyczki oraz kredyty dla ludzi których zdolnośc kredytowa jest zbyt niska lub którzy po prostu w ogóle nie mają już zdolności kredytowej bo są zadłużeni w bankach i płacą wysokie raty. dam namiary na uczciwą i sprawdzoną firmę lub na prywatnych inwestorów udzielających pożyczek bez weryfikacji zdolności kredytowej klienta. podam numer telefonu do dobrej i pewnej pożyczki lub do prywatnego inwestora ale od razu zaznaczam że od każdego udzielonego kredytu należy mi się prowizja. jest to moja praca bo jestem pośrednikiem i doradcą kredytowym który zna kto ma najlepsze oferty finansowe i chętnie za odpowiednią prowizję dam namiary na uczciwych pożyczkodawców i osoby inwestujące swoje pieniądze w udzielanie szybkich pożyczek gotówkowych

  • ADIN., 23 września 2012, 18:37

  Odpowiedz

  Witam szukam pożyczki 25000zł na ok.1roku. Mam komornika. Mam dochód 3900zł.mieś.tel.511334310

  • krystian, 22 stycznia 2015, 00:06

  Odpowiedz

  witam pilnie potrzebuje pozyczki w kwocie 7 tys na rok czasu nie posiadam zdolnosci kredytowej widnieje w bazach i mam komornika czy zna ktos osobe ktura udzieli mi pozyczki zaznaczam ze pracuje za granica lecz na czarno prosze o jakies informacje zaznaczam tez ze nie bawie sie w zadne przedplaty ewentualnie po otrzymaniu pozyczki moj meil [email protected] prosze o kontakt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*