Strona główna > Kto udzieli pomocy ludziom zadłużonym > Czy znacie jakieś tanie pożyczki pozabankowe bez bik


Linki sponsorowane

Czy znacie jakieś tanie pożyczki pozabankowe bez bik

Do banku nie zawsze jest nam po drodze, no chyba, że pali nam się strasznie pod stopami i musimy zwrócić się do tej instytucji po pomoc. A przypomnijmy, że banki nie zawsze chętnie nas wysłuchają i udzielą potrzebnego nam wsparcia finansowego. Kiedy pożyczka bankowa staje się dla nas nieosiągalna zazwyczaj zastanawiamy się co dalej i wybieramy znane na rynku instytucje pozabankowe i pożyczki bez bik.

To bardzo dobry pomysł. Tym bardziej, że firmy te bardzo często starają się konkurować z bankami, mają tym samym w swojej ofercie podobne produkty. Dlatego też oprocentowanie pożyczek pozabankowych nie zawsze musi od razu być nieziemsko wysokie. Bo przecież takie przeświadczenie mamy, kiedy chcemy uzyskać pożyczkę w firmie czy instytucji innej niż bank. Warto również pamiętać i o tym, że pożyczek pozabankowych udzielają również osoby prywatne. Za pośrednictwem serwisów można pożyczyć daną kwotę pieniędzy od zupełnie obcej osoby, która dysponuje danym kapitałem. Pożyczkobiorca może w takiej sytuacji zawsze negocjować wysokość oprocentowania.

Tymczasem prywatna osoba cieszy się z tego, że i tak zarabia więcej niż na tradycyjne lokacie bankowej. Transakcja ta tym samym może być nawet korzystniejsza niż pożyczka w banku., bo i tańsza. Wysokość oprocentowania bowiem, jak również termin spłaty pożyczki pozabankowej, zawsze możemy z osobami prywatnymi negocjować. Najlepiej jeśli będziemy wystrzegać się firm pożyczkowych, które zachęcają nas do zaciągnięcia szybkiej i krótkiej pożyczki pozabankowej, bowiem te z pewnością pociągną nas z kieszeni, bo są znacznie wyżej oprocentowane.

Tagi: , ,

4 komentarze to “Czy znacie jakieś tanie pożyczki pozabankowe bez bik”

 • Mario Bros napisał(a):

  pożyczka pozabankowa to przysłowiowy strzał w kolano….wybrałbym taką pomoc jedynie w ostateczności. Wystarczyło mi jak zobaczyłem poziom oprocentowanie kredytów pozabankowych!w niektórych przypadkach nawet 2000 proc. w stosunku rocznym!!!!!Zawsze w chwilach problemów finansowych warto negocjować z bankiem np. skonsolidować zysk. Dobrym pomysłem może się okazać wykorzystanie posiadanej nieruchomości. Zapominamy, że sektor bankowy oferuje szeroką gamę pożyczek hipotecznych…..

 • pożyczka od osoby prywtanej napisał(a):

  Zastanawiam się czy osoba prywatna jakoś sprawdza przyszłego pożyczkobiorcę? Na jakiej podstawie (tylko na gębę) weryfikuje czy osoba ta odda jej pieniądze? Czy chodzi tutaj o wzajemne zaufanie tylko czy może coś jeszcze? Kiedyś myślałem o tym, żeby zarabiać na takich pożyczkach, bo w bankach oprocentowanie lokat jest żałosne, ale przestraszyłem się kwestii bezpieczeństwa. Bo skąd niby mam mieć pewność, że ten kto ode mnie pożyczy pieniądze mi je odda?

 • Pożyczki bez bik napisał(a):

  Bez bik to tylko w instytucjach pozabankowych… i za dodatkową opłatą, bo zdzierają oni zazwyczaj takie haracze że się w głowie nie mieści. Nie ma chyba w ogóle żadnego banku, który by nie sprawdzał tak podstawowej dla nich rzeczy jak bik i krd, nieprawdaż?

 • gdzie po pożyczkę bez banku i bez bik napisał(a):

  gdzie jeszcze można poszukać takiego rozwiązania jak taka prawdziwa i rzeczywiście uczciwa pożyczka bez badania bików i innych baz typu krd i big? ja nie mam już siły walczyć z bankami i musze szybko pożyczyć pieniądze bo potrzebna mi jest gotówka od ręki nawet na dziś. wiem że tylko jakieś firmy i instytucje pozabankowe albo prywatni inwestorzy mogą mi pomóc więc pilnie prosze o udzielenie mi pomocy finansowej bo jestem w sytuacji bez wyjścia i jęśli szybko nie znajdę jakiejś konsolidacji to grozi mi windykacja komornicza


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*